Z pamiętnika Krysi

O Autorze

Moje zdjęcie
Z kijami chodzę od 2011 roku. Miałam wtedy 61 lat. Nigdy nie byłam typem sportowca. Jedynym sportem, który uprawiałam to było żeglarstwo, a wiadomo, że tam pracuje bardziej wiatr niż nasze mięśnie i serce. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez chociażby minimalnej aktywności sportowej.

Trenerzy Marszu Po Zdrowie zmieniają stan małżeński

1.02.2016

Nasi trenerzy Anna Helena Brzozowska i Marcin Szulc od wielu lat są parą. Przeszło dwa lata temu w grudniu Marcin oświadczył się Helenie. 30 stycznia 2016 r. postanowili zawrzeć związek małżeński. 
Helena pochodzi z Piły, Marcin z Bydgoszczy, a ślub zdecydowali się wziąć w prześlicznym kościele Parafii Kolegiackiej w Środzie Wielkopolskiej
Ale zanim odbył się ślub Helena świętowała swój wieczór panieński, a Marcin wieczór kawalerski.

Impreza Heleny odbyła się w Studio Formy Synergia w Poznaniu. Reprezentanci grupy Marsz Po Zdrowie wzięli udział również w tym wieczorze.
Na ślub do Środy Wlkp. postanowiliśmy pojechać liczną grupą. Helena i Marcin prezentowali się wspaniale.

Po zakończeniu uroczystości około 40 osób zrobiło szpaler, żeby nowo poślubieni małżonkowie mogli przejść pod skrzyżowanymi nordicowymi kijkami.

Młodzi małżonkowie bardzo ucieszyli się z naszej obecności. Byli zaskoczeni, że tak licznie przybyliśmy. Po odebraniu życzeń i wspólnej fotografii Helena i Marcin pojechali bawić się na swoim weselu, a my poszliśmy do kawiarni “Wiedeńska”, żeby wypić za zdrowie nowo poślubionych. Niech żyją ze sobą długo i szczęśliwie.