Z pamiętnika Krysi

O Autorze

Moje zdjęcie
Z kijami chodzę od 2011 roku. Miałam wtedy 61 lat. Nigdy nie byłam typem sportowca. Jedynym sportem, który uprawiałam to było żeglarstwo, a wiadomo, że tam pracuje bardziej wiatr niż nasze mięśnie i serce. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez chociażby minimalnej aktywności sportowej.

8. Urodziny Marszu Po Zdrowie

22.10.2018

20 października 2018 r. już po raz ósmy spotkaliśmy się w Lasku Marcelińskim, żeby obchodzić ósme urodziny Marszu Po Zdrowie. Przybyło nas przeszło 30 osób. Wszyscy zostaliśmy obdarowani czapeczkami w kolorze kiwi.

Pogoda dopisała. Wprawdzie po ostatnich ciepłych dniach ochłodziło się, ale w tym dniu jeszcze świeciło słońce, tak więc i humory nam dopisywały.
Po wspólnej rozgrzewce grup sportowej i rekreacyjnej

wyruszyliśmy już podzieleni na trening do lasu. Tym razem grupę rekreacyjną poprowadził Marcin, a Helena dała wycisk grupie sportowej.
Po półtoragodzinnym marszu przerywanym na ćwiczenia sprawnościowe

wróciliśmy do “bazy”, czyli parkingu, gdzie czekał na nas pyszny tort

i szampan (dla kierowców oczywiście bezalkoholowy).

Nie zabrakło oczywiście najlepszych sportowych życzeń od naszych trenerów, a także dla naszych trenerów.

Grupa najaktywniejszych uczestników grupy sportowej przekazała naszym trenerom zdobyte przez drużynę  puchary  w Pucharze Wielkopolski Nordic Walking oraz w Finale Pucharów Regionalnych.

To była świetna impreza. Jeszcze raz dziękujemy naszym trenerom za ogromne zaangażowanie w tym co robią. Jesteśmy Wam wdzięczni, że nieustannie motywujecie nas do ustawicznej pracy nad sobą.