Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

Profesjonalne szkolenia techniki Nordic Walking Rusałka

  • Wydarzenie już minęło

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenie prawidłowej techniki Nordic Walking na terenie całego Poznania! Zajęcia odbywają się nad Rusałką oraz Maltą! Istnieje możliwość również indywidualnego szkolenia w wybranym przez Państwa miejscu i czasie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów Nordic Walking oraz Fizjoterapeutów.

Terminarz:

KWIECIEŃ

13.04. (sobota) – LASEK MARCELIŃSKI 10:30

21.04. (niedziela)- RUSAŁKA 10:10

MAJ

04.05. (sobota) – LASEK MARCELIŃSKI 11:30

19.05. (niedziela) – RUSAŁKA 10:10

 

W związku z ograniczoną ilością osób w grupie -10 na instruktora, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Wypożyczenie profesjonalnych kijków Nordic Walking w ramach zajęć bez dodatkowych kosztów!

 

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz na samym dole strony lub telefoniczne:
603 728 243 (Helena)

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów Nordic Walking oraz Fizjoterapeutów. Zajęcia z nami to nie tylko sucha nauka prawidłowej techniki marszu. Dodatkowo każde wyjście wzbogacamy poradami rehabilitacyjnymi, dietetycznymi, oraz podstaw dbania o własną figurę. Ponadto prowadzimy również przeróżne ciekawe ćwiczenia i zabawy integracyjno – sprawnościowe. Z nami dowiesz się jak dzięki odpowiednim ćwiczeniom z kijkami wzmocnić mięśnie całego tułowia, poprawić sylwetkę, spalić zbędne kilogramy oraz czerpać radość z każdego wyjścia!

Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia na zajęcia regularne w grupie (poziom rekreacyjny oraz fitness). Jeżeli brakuje Ci motywacji, chcesz by profesjonalista pomógł Ci popracować nad Twoją kondycją oraz sylwetką bądź chcesz po prostu miło spędzać czas ze znajomymi podczas wspólnego marszu, urozmaiconego różnorodnymi ćwiczeniami i zabawami (pilates, zdrowy kręgosłup, crossfit, body shape itp), nie czekaj! Dołącz do nas!Serdecznie zapraszamy!