« Powrót

Ogólnopolski Puchar Nordic Walking – Wągrowiec!

18.07.2021 roku Ogólnopolski Puchar Nordic Walking – Wągrowiec.!7 to osobowa grupa z Marszu po Zdrowie wybrała się na podbój Wągrowca, miło było się spotkać i porywalizować . Piękny słoneczny dzień , trasa wzdłuż jeziora, opieka sędziów , doping zawodników i spikera który mówił” 10 lat Marszu po Zdrowie a zawodnicy jeżdżą po całym kraju reprezentując drużynę”. Drużyna spisała się na medal , przywieźliśmy 10 pucharów, 17 medali i dużo radości. Zadowoleni wróciliśmy do domów.
10 km : Gołębiowski Edward 1msc. w kat. Postek Danuta 2 msc w kat. Skowrońska Dominika 3 msc w kat. Rudawski Maciej 5 msc w kat. Cholewka Jolanta 5 msc w kat. i 1 msc w sł. mun. Zawisła Stanisław 7 msc w kat. Dudek Agnieszka 9 msc w kat.
Drużynowo na 10 km zajęliśmy 4 msc.
5 km : Owczarek Henryka 1 msc w kat. Gołębiewski Edward 1 msc w kat. Nowaczyk Tomasz 1 msc w kat. Gałkowska Elżbieta 1 msc w kat. Maślanka Iwona 2 msc w kat. Stanisławski Jan 3 msc w kat. Tomczyk Edward 4 msc w kat. Wawrzyniak Krystyna 4 msc w kat. Sowińska Grażyna 5 msc w kat. Siwek Anna 8 msc w kat.
Drużynowo na 5 km zajęliśmy 4 msc.