« Powrót

Marsz dla Maćka- pomagamy!

18 marca odbyła się w Poznaniu impreza charytatywna “Marsz dla Maćka” mająca na celu wsparcie chorego na białaczkę naszego kolegi Macieja Kulki. Cały dochód z wpisowego został przeznaczony na leczenie Maćka.

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników, organizatorów oraz partnerów za tę wspaniałą akcję! A Maćkowi życzymy szybkiego powrotu na ścieżki 

Organizatorem całej imprezy była Fundacja Nordic Walking – www.chodzezkijami.pl, współorganizatorami: Marsz Po Zdrowie Nordic Walking i FitnessNordic Walking Poland , Dynamic Nordic WalkingDRUŻYNA SZPIKU, Face Nordic Walking Team przyjaciele Maćka. Świetnie skoordynowała cąłą akcję Jadwiga Grochowalski, dla której ślemy olbrzymie słowa uznania.
Partnerem imprezy była Polska Federacja Nordic Walking.

Honorowy patronat nad marszem objął prezydent miasta Poznania Jacek Jaśkowiak. Zespół Lombard również udostępnił swój patronat.
Do zorganizowania marszu przyczyniło się również wielu sponsorów. Firma Tarczyński podarowała przepyszne snaxy. Sysące ciepłe posiłki zostały ufundowane przez firmę jedzeniemarzenie.pl , a niezapomniane tarty i ciata możliwe były do zasmakowania z Francuski Łącznik – Matejki. Firma Creative ufundowała kilka nagród. Impreza nie udałaby się również bez wsparcia całego sztabu osób i instytucji, więlkie brawa i podziękowania dla: Dialogue UnlimitedŻywa PlanetaEmpik School PoznańTeatr Muzyczny w PoznaniuMaria KaczmarekTimeea Florea. Dzięki, że jesteście i że dzięki Wam wszystkim pokazujemy, że warto pomagać!

Zachęcamy do literatury pełnej relacji Krysi na: kliknij