« Powrót

Czerwonak 2022

Korona Zachodu – W rok 2022 wchodzimy z przytupem. Nie dajemy się wietrznej pogodzie i wszyscy razem widzimy się na mecie. Po raz pierwszy w Czerwonaku. Trasa wśród malowniczych stawów, była nie małym wyzwaniem. Ale co to dla nas, wszyscy dali radę i doszli do mety, zdobywając miejsca na podium.

20 km: Danuta Postek 2 msc OPEN, Stanisław Zawisła 1 msc w kat.

10 km: Edward Tomczyk 3 msc OPEN, 

5 km: Robert Kowalak 1 msc w kat. Jan Stanisławski 3 msc w kat. Iwona Maślanka 1 msc OPEN, Edward Gołębiewski  1 msc w kat.  Tomasz Wujek 1 msc w kat.  Elżbieta Gałkowska 2 msc w kat. Dorota Owczarek 1 msc w kat. Maria Opaczewska 2 msc w kat.

 

Gratulujemy startu pozostałym zawodnikom, za świetne miejsca na swoich dystansach i w kategoriach. Dzięki wam zajęliśmy pierwsze miejsce w historycznym oblężeniu Czerwonaka.

Malicki Hubert, Kietrys-Jankowska; Nowaczyk Tomasz; Trzaskowska Magda; Berger Tadeusz; Wrąbel Felicja; Rozczyńska Kwiryna; Jung Karolina; KENSOWSKA-MANTHE; Grygiel Teresa; Karaniewicz-Biedny; Szczecińska Renata; Bałuch Edyta; Angielczyk Małgorzata, Stołbiak Konstanty; Dąbrowiecka Regina; Owczarek Henryka; Menzel Marek; Bukowska Danuta; Wachocz Zuzanna; Wachocz Magdalena; Garsztka Marysia; Szczeciński Łukasz; Dudek Agnieszka; Cholewka Jolanta; Aftowicz Agnieszka; Biechońska Magdalena; Rochatka Joanna; Górny Mariusz.