nasza Drużyna kija

Marianna

Marianna przez cały okres pracy zawodowej związana była ze sportem. Interesuje się psychologią, uwielbia czytać książki, jeździć na rowerze, a także zdobyła z moją rodziną wszystkie najwyższe szczyty w Tatrach.

W swoim życiu kieruję się zasadą ,,Każdy dzień bez ruchu jest dniem straconym dla zdrowia w przyszłości”, dlatego też chodzi z kijkami 🙂

Uważa, że Nordic Walking to wspaniała dyscyplina sportu dostępna dla wszystkich, w każdym wieku. Ogromną zaletą jest to że można ją uprawiać w na świeżym powietrzu, o każdej porze roku, w pięknych sceneriach przyrody. Umożliwia utrzymanie kondycji i formy na wysokim poziomie. Ponadto odciąża kręgosłup oraz pomaga wzmocnić mięśnie. I CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ?? 😀 Dzięki Marsz Po Zdrowie poznała wspaniałych ludzi i doskonałych instruktorów. Zawsze świetnie bawi się  na zawodach.

Marianna kilkakrotnie zdobyła II miejsce w zawodach Korony Wielkopolski, a jej osobiste sukcesy to 4, 6, 8, miejsce powtarzające się na zawodach i tu też ma swoje motto ,,ZWYCIĘSTWO JEST RZECZĄ WAŻNĄ ALE NAJWAŻNIEJSZY JEST UDZIAŁ W SPORTOWEJ ZABAWIE” i Marianna zawsze się tego trzyma!

Z pewnością spotkacie ją na zawodach  Korony Zachodu Polski w Różnowicach, Olandii i Pleszewie.