nasza Drużyna kija

Grażynka

Grażynka wszystko co robi, stara się wykonać z niesamowitą starannością i dokładnością. Lenistwo jest dla Niej nieznanym słowem, a każda chwila życiu jest zaplanowana co do sekundy. Jej motto to: iść przez życie z jak największym optymizmem, uśmiechem i zawsze starać się myśleć, że „ta szklanka jest do połowy pełna”.

Lubi wolny czas spędzać jak najbardziej aktywnie, a jej hobby stał się ogród i praca w nim oraz odpoczynek. Przez wiele lat urządzała sobie długie piesze wycieczki, jednak zaczęła odczuwać ból ramion i powiedziała o tym dzieciom. One pomyślały o tym jak jej pomóc i kupiły wiosną na imieniny w 2014r. kijki. Na początku uczyła się patrząc na filmiki na Youtubie, a później trafiła do Marcina na szkolenie. Spodobało jej się to. Zaczęła się lepiej czuć, milej spędzać czas.

W 2018 roku spotkacie ją m. in. podczas Korony Zachodu Polski w Rożnowicach, Olandii, Pleszewie, a także na Koronie Dąbrówki i Puchar Wielkopolski w Wągrowcu i Śremie.

Grażynka w 2014r. w Pucharze Wielkopolski zdobyła III miejsce w klasyfikacji ogólnej, a w 2016 r. w Rożnowicach zdobyła Zieloną Kartkę za prawidłową technikę marszu.