nasza Drużyna kija

Eduardo

Eduadro bardzo ceni sobie sport- uprawiany zarówno osobiście, jak i też kibicowanie na poziomie reprezentacji. To właśnie sport odgrywa ważną rolę w Jego życiu i dzięki Niemu nie czuje przybywających lat- wręcz przeciwnie- czuje się coraz młodszy i sprawniejszy.

Jego życiowe motto mówi, że: w życiu na wszystko trzeba zapracować.

W 2018 roku zdobył uprawnienia Instruktora NW. Chodzi z kijami, ponieważ uważa, że w jego wieku jest to najlepszy sport do uprawiania, dający olbrzymią satysfakcję, pozytywnie wpływajacy na samopoczucie i kondycję fizyczną, a każde zawody są doskonałą okazją na spotkanie z przyjaciółmi oraz nawiązania nowych znajomości- są to chwile na które się czeka.

Zobaczycie go między innymi na Koronie Zachodu Polski, Pucharze Polski PFNW, Pucharze Wielkopolskiego Parku Narodowego, Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy.

Na Jego koncie jest zwycięztwo w kategori wiekowej 60+ na 5km w cyklu Korona wielkopolski 2016/2017, I m w kat 60+ w zawodach NW w Skokach, Trzemesznie, Obornikach, Strzałkowie, Gąsawie, Krzywiniu, Pobiedziskach, Wrześni w 2016 roku, a także I m w kat. 60+ w zawodach NW w Dąbrówcve. Gąsawie, Lesznie (półmaraton), Baranowie, Poznaniu, Pniewach, Szraniawie, Krzesinach w 2017 roku oraz wiele, wiele innych.