naszeAktualności

Plebiscyt Nordic Walking 2017 rozstrzygnięty!

4.01.2018

Na wstępie wielkie brawa należą się wszystkim którzy w tym roku pomogli spopularyzować Nordic Walking, zaangażowali się w ciekawe projekty, ale i także wnieśli wiele pozytywnych emocji, serdeczności i otwarcia dla drugiej osoby. Bo Nordic Walking to nie tylko sport, to nie tylko rekreacja, to przede wszystkim sposób na lepsze, zdrowsze życie. I ta idea Nordic Walking dzięki Wam wszystkim była widoczna.

Wielkim sukcesem jest na pewno dla nas 3 miejsce drużyny Marsz Po Zdrowie w kategorii “Drużyna Roku”. Dziękujemy Wam że już tyle lat jesteście z nami i gratulujemy tytułu który to Wam się należy! Osobiście dziękuję za nominację oraz zaufanie, które poskutkowało zwycięstwem w kategorii Osobowość Roku. Przy tej okazji chciałbym podziękować mojej żonie Helena​, córce Blance, moim rodzicom, teściom Agnieszka Brzozowska​, Przemysław Brzozowski​, bez których wsparcia i zrozumienia nie udałoby się osiągnąć tak wielu czasami zwariowanych pomysłów 🙂 Mój sukces to tak naprawdę sukces, na który zapracował cały team Nordic Walking Poland i osobiście uważam, że tytuł należy się im wszystkim: Łukasz Witczuk​ (I miejsce Trener Roku), Jakub Deląg​ (I miejsce Zawodnik Roku), Adrian Sosnowski​ (I miejsce Speaker Roku), Zofia Zacharczuk​ (III miejsce Osobowość Roku) i wielu innym których nie wymieniłem, a wnieśli w świat dwóch kijów mega pozytywną energię: Krzysztof Walczak​ Agnieszka Kozłowska​ Andrzej Smolarski​ Sebastian Rajewski​ Kasia Paliwoda​ Marko Kantaneva​ Romuald Wycisło​ Aneta Dukiewicz​. Dzięki Wam, że jesteście!

Nowy Rok 2018 to nowe wyzwania, ale wierzę że wspólnie możemy wiele, a praca i tak naprawdę hobby w takim towarzystwie to również olbrzymia przyjemność.

Do zobaczenia na ścieżkach!
Marcin

Szczegółowe wyniki plebiscytu dostępne są pod linkiem: kliknij