Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17

Wyprawa po zdrowie Łężeczki, sierpień 2016


Łężeczki, dzień pierwszy i drugi.


Minęły dopiero dwa dni, a ilość atrakcji i przygód z którymi przyszło nam się zmierzyć daje uczucie jakbyśmy byli tutaj już tydzień :) Niesamowita energia jednak wszystkich uczestników napędza i nie pozwala zatrzymać się w miejscu! :) Zajęcia na sali, z kijami, aquaaerobiki, warsztaty dietetyczne, wieczorki integracyjne, wyjazd do Chalina gdzie strzelaliśmy z łuku i poznaliśmy od podszewki trud pracy zawodu kowala. I tajemnicze wydarzenia.. o których nie mogę jeszcze mówić.. bo nie wszystkie grupy jeszcze z nimi się zmierzyły.. ;) Trzymajcie kciuki za pogodę i do usłyszenia już niebawem! :)
 


Dzień trzeci i czwarty-czas mija coraz szybciej :)


Dzień goni kolejny dzień, wczesne poranki stają się coraz piękniejsze i łatwiejsze, a poranne treningi ładują energią i zastępują kawę :) Zostały nam jeszcze ostatnie dwa dni by przygotować się do ostatecznych pomiarów, ale już teraz widać sporą różnicę- paski zapięte o kolejne dziurki, nogi coraz lżejsze, ciało bardziej sprężyste! :)
A trakcje.. trudno je wszystkie wymienić- drużynowe potyczki, warsztaty, niezapomniany wieczór z magikiem, świetna wycieczka do Zamku Opalińskich w Sierakowie czy relaksujący wieczór rozluźniający nasze spięte powięzi z Helenką..
Czas ruszać dalej, poranek w Łężeczkach przywitał nas niesamowicie piękną pogodą, więc nie marnujemy ani czasu i ruszamy na śniadanie a potem na kolejne treningi! :)
 


Ostatnie dni w Łężeczkach
to próba zatrzymania czasu i jeszcze więcej atrakcji.. i również ich podsumowanie :) Ostatnie treningi w wodzie, z kijami i na sali, warsztaty Super Foods, Małe Mistrzostwa Nordic Walking (wielkie gratulacje dla zwycięzcy wśród kobiet- Asi oraz Janusza- mistrza wśród mężczyzn). Na zakończenie możemy również odsłonić rąbka tajemnicy z czym wszystkie drużyny zmierzyły się w tajemniczych wydarzeniach. Była to lekcja urody, nauka robienia przekąsek okołotreningowych oraz Escape room, które wzbudziły nie lada emocje :) Wielkie gratulacje dla zwycięzców Kasi, która niesamowicie wzmocniła swój organizm podczas tygodnia budując ponad 3kg tkanki mięśniowej oraz Oli, która straciła ponad 10% tkanki tłuszczowej! Nie było lekko, ale na pewno warto! Kolejne obozy już wkrótce. A już teraz dziękujemy wszystkim za niesamowite emocje i wspaniałą atmosferę, która zostanie jeszcze długo z nami :)

Pełna galeria zdjęć dzięki Jarkowi Szulc na: kliknij facebook