Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17

Wyprawa po zdrowie do Łężeczek 2014- relacja :)1,2 dzień wyjazdu


Dzień rozpoczęty o 7:00 Porannym Przebudzeniem i Aqua Aerobikiem dla niektórych może brzmieć zatrważająco, ale nie dla naszych dzielnych uczestników wyprawy po zdrowie. Każdy śmiało stawiał czoła wymyślnym zadaniom trenerów: oswajał się z wodą, kształtował sylwetkę oraz podkręcał metabolizm na interwałach. Ponadto każdy ćwiczył swój umysł podczas grupowych wyzwań, za które zdobywał punkty dla swojej drużyny! :) Niesamowita atmosfera i pozytywna energia pozwoliły zbudować doskonałe warunki do aktywnego relaksu po który tutaj każdy przyjechał. Nie możemy już doczekać się następnego dnia :)3,4 dzień wyjazdu


Kolejne dwa dni fantastycznej przygody treningowej w Łężeczkach za nami! :) W skrócie można by je podsumować krótkim cytatem: "Codziennie jesteśmy lepszą wersją wczorajszego siebie". Każdy dzień przynosi co raz to ciekawsze i trudniejsze wyzwania. Mięśnie jakby nabrały wytrzymałości, a zakwasy (czy może lepiej opóźnione bóle mięśniowe ;) ) nie są już tak męczące jak po pierwszym dniu. Niestraszne nam już były (chodź nadal męczące ;) poranne wyzwania, Aqua Aerobik z makaronami, betomic'ami czy treningi funkcjonalne z wykorzystaniem TRX'ów, gymstick'ów, balance trainer'ów i innych wymyślnych sprzętów naszych trenerów :)


Wszystko dopełniają codzienne warsztaty i konsultacje dietetyczne, dzięki którym coraz lepiej radzimy sobie z szybką regeneracją okołotreningową, ale i także zgłębiamy potrzeby własnego organizmu :) Jakby tego było mało wieczorami spotykamy się i integrujemy na potyczkach kreatywno- zręcznościowych. Wybraliśmy się również na wycieczkę do Mniszek, gdzie oprócz niesamowitej przygody na łonie natury lepiliśmy garnki z gliny i "wiklinowaliśmy" wozy :) Trudno opisać ogrom atrakcji jaki przygotowali nam trenerzy i z niecierpliwością nie możemy doczekać się kolejnych dni, myśląc już ukradkiem, czy aby czasem nie dało rady zostać chociaż kilka dni dłużej :)5, 6 dzień wyjazdu


Podczas Aqua Aerobic’ów mieliśmy trening obwodowy oraz interwałowy, a na Porannych Przebudzeniach wszyscy uczestnicy nadal dzielnie walczyli za punkty dla swoich drużyn. Później wszyscy poznali tajniki dbania o zdrowy kręgosłup podczas zajęć Pilates oraz dowiedzieli się dużo na temat umiejętnego czytania etykiet – dzięki czemu wiedzieć będą jakie pułapki czyhają na nasz w sklepach ;) Spaliliśmy również sporo tkanki tłuszczowej w czasie wymagającego marszu z kijami. Niesamowicie dużo radości dały wszystkim Potyczki – graliśmy w Twister’a!! Chyba nie trzeba dodawać, że tarzaliśmy się ze śmiechu! :) Wieczorem ogłoszone zostały wyniki Małych Mistrzostw Nordic Walking, w których każdy miał szansę na zwycięstwo i najlepsi okazali się być : Agnieszka (I miejsce), Jarek (II miejsce) oraz Waldek (III miejsce). Gratulujemy!!! Dumni jesteśmy oczywiście ze wszystkich, bo każdy dawał z siebie prawdziwego maxa co pochwalamy :)Na koniec jeszcze raz zmierzyliśmy nasze obwody oraz składy ciała i praktycznie wszystkie wyniki były przemile zaskakujące i bardzo dobre :) Średnio każdy odmłodził się o ok. 3-4 lata metaboliczne, stracił ok. 2% tkanki tłuszczowej oraz zyskał tkanki mięśniowej. W obwodach natomiast średnio straciliśmy po 11cm! :)


Z radością informujemy, że zwyciężyła drużyna Czerwona, jednak Zielona była tuż za nią co świadczy o tym, że poziom był bardzo wyrównany :)


Idealnie spędzone kilka dni, dzięki którym można było aktywnie odpocząć i naładować swoje akumulatory do kolejnego razu na który już nie mogę się doczekać” to tylko jedna z wielu pozytywnych opinii o wyprawie za które bardzo dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za niesamowicie pozytywny klimat, który tworzyli oraz za całą swoją energię, która krążyła wszędzie podczas wymagających treningów. :)


Do Łężeczek wrócimy na pewno już za rok! Do zobaczenia! :)


pełna galeria zdjęć z wyjazdu: kliknijfacebook