Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17

Weekendowy Wypad po Zdrowie w Łężeczkach marzec 2015


   Certyfikatem Odwagi, Silnej Woli i Hartu Ducha zostali obdarzeni wszyscy dzielni uczestnicy pierwszego weekendowego Aktywnego Wypadu do Łężeczek, który miał miejsce od 6 do 8 marca. Każdy zasłużył na to wyróżnienie swoją ciężką, ale niesamowicie optymistycznie nastrajającą pracą w trakcie licznych treningów, potyczek oraz integracji :) Podczas tych niecałych trzech dni wydarzyło się wiele wspaniałych rzeczy.

   Trenowaliśmy w basenie, na sali oraz oczywiście w terenie, gdzie zaskoczyliśmy wszystkich tym, że wyszliśmy uzbrojeni nie tylko w kije, ale również w specjalne uprzęże z kettlami do ćwiczeń. Wszystkie kobiety dowiedziały się jak prawidłowo dbać o mięśnie dna miednicy, a mężczyźni jak trenować, aby rezultaty były najbardziej zadawalające. 


   Wybraliśmy się również na wycieczkę do Rezerwatu Doliny Krzemionki, w którym podziwialiśmy poczynania bobrów oraz innych leśnych zwierząt. Na uwagę niewątpliwie zasługują również nasze wieczorne (i nocne ;) ) spotkanie integracyjne w trakcie których np. skrobaliśmy aktywne pisanki, udawaliśmy odgłosy różnych zwierząt, a na koniec niektórzy robili nawet pompki… na stole ;)

   Nie raz przekonaliśmy się już, że Łężeczki to miejsce dla nas magiczne i niesamowite, bo mimo dni całych zapełnionych przeróżnymi atrakcjami i treningami wszyscy wracają naładowani pozytywną energią, wypoczęci i gotowi na wyzwania jakie czekają na nich, gdy wrócą już tacy radośni oraz zmotywowani do swoich codzienności :)

 


i do zobaczenia już wkrótce na kolejnej wyprawie! :)


facebook