Ładowanie Wydarzenia

« Powrót

Spływ kajakowy z Marsz Po Zdrowie

  • Wrzesień 16, 2017 00:00 — Wrzesień 17, 2017 23:59

Opis wydarzenia

Krystalicznie czysta woda, przepiękne, leśne widoki, z dala od zgiełku miast, wygodny kajaczek, szum drzew, śpiew ptaków oraz serdeczni i radośni towarzysze – przepis na wymarzony weekend? Tak właśnie wyglądać będzie nasz tegoroczny spływ.
Całkowity relaks i odpoczynek 🙂

Piława – rzeka, która dzięki bogatej zmienności krajobrazu oraz niesamowicie przejrzystej  wodzie zyskała miano najpiękniejszej rzeki w Polsce oraz Rurzyca – uznawana za najczystszą w Polsce – idealna zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z wiosłami, jak i dla osób już pływających – w ramach słodkiego aktywnego leniuchowania 😉

Nocować będziemy w pobliskiej agroturystyce w pokojach 3, 4 lub 6-osobowych, gdzie po całodziennej przeprawie czekać na nas będzie ognisko z kiełbaskami byśmy odzyskali energię na drugi dzień spływu. Pokoje są wyposażone w pościele, a w łazienkach jest ciepła woda.

Termin spływu to 16-17 września (może trafimy na Polską Złotą Jesień 🙂 )

Cena: 190zł (w tym kajaki oraz ich transport, nocleg w pokojach, ognisko z kiełbaskami, ubezpieczenie nnw, parking,  przewodnik oraz ratownik)

Cena nie obejmuje kosztów dojazdu. Istnieje możliwość udostępnienia miejsca w samochodzie w przypadku braku transportu własnego.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia do 25 sierpnia poprzez mail lub poniższy formularz zgłoszeniowy

Serdecznie Was zachęcamy oraz zapraszamy 🙂

Helena i Marcin

Zobacz jak wspaniale bawiliśmy się na poprzednich wyprawach