Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17
Szkolenia
  1. Celem zajęć szkoleniowych jest przekazanie niezbędnej wiedzy na temat Nordic Walking, nauka i doskonalenie prawidłowej techniki chodu z kijami
  2. Stawiamy na jakość szkolenia, dlatego grupa ta liczy maksymalnie 10-15 osób na jednego instruktora. Wiemy, z doświadczenia, że nie ma możliwości poświecenia odpowiedniej ilości czasu i uwagi dla każdego przy większej liczbie uczestników.
  3. Do opanowania technicznej umiejętności posługiwania się kijami polecamy około 2-3 zajęć (jest to jednak zależne od predyspozycji indywidualnych).
  4. Zachęcamy również po pewnym czasie samodzielnego marszu z kijami, do spotkania się dodatkowo z instruktorem w celu korekcji ewentualnych błędów i ostatecznych poprawek.
  5. Zajęcia trwają ok. 1,5h, rozpoczynają się rozgrzewką, kończą stretchingiem i wzbogacone są w zabawy oraz ćwiczenia ogólnousprawniające. Na ich okres wypożyczamy profesjonalne kije Nordic Walking bez dodatkowych kosztów (odradzamy ich zakup przed zajęciami, ponieważ mogą Państwo zakupić nieodpowiedni sprzęt i narazić się na niepotrzebne koszty- wręcz notorycznym przypadkiem są osoby przychodzące z kijami trekkingowymi, przydatnymi do wspinaczki górskiej)
  6. Na zajęcia w grupie szkoleniowej obowiązują wcześniejsze zapisy
  7. Grupa zbiera się co 2 tygodnie- szczegółowy terminarz szkoleń pojawia się w aktualnościach, bądź informację o kolejnych szkoleniach można uzyskać telefonicznie/mailowo

    SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ SZKOLEŃ NA NAJBLIŻSZY MIESIĄC - KLIKNIJ 


facebook