Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17

WYZWANIE NA ODCHUDZANIE - Wasze wspaniałe rezultaty

Początek lipca oznacza, że 12-tygodniowe zmagania treningowo-dietetyczne zrzucenia zbędnych kilogramów tkanki tłuszczowej dobiegły końca. Jesteśmy szczęśliwi, że Wam się udało i bardzo dziękujemy, że byliście tacy dzielni! Cieszy nas każdy spalony gram tłuszczu, dobudowana masa mięśni i jesteśmy z Was dumni, kiedy wyedukowani w kwestii zdrowego odżywiania świadomie wybieracie tylko zdrowe posiłki oraz przekąski. Chcieliśmy pogratulować Wam wszystkim, ponieważ już sam fakt przybycia na warsztaty Wyzwanie Na Odchudzanie świadczy o tym, że chcecie zmienić coś w Waszym życiu, a wyniki świadczą, że Wam się to udaje  :)

Szczególne wyróżnienie należy się:
Ani (-3,4kg tłuszczu, +1,5kg mięśnia, -30cm w obwodach), 
Agnieszce (-3,2kg tłuszczu, +1,2kg mięśnia, -6cm w obwodach),
Halince (-3,8kg tłuszczu, +0,3kg mięśnia, -18cm w obwodach).

Okazały się one pionierkami i ich wyniki były najlepsze!
Ogromne brawa dla wszystkich - razem straciliśmy aż 30,9kg czystej tk. tłuszczowej, budując przy tym 9,7kg mięśnia!!! Nasz obwód spadł o ponad 1,5m!!!!
Jesteśmy z tego powodu ogromnie zadowoleni i wierzymy, że Wasza systematyczna praca będzie nadal przynosiła tak wspaniałe efekty treningowo- zdrowotne, a zasiane przez nas nasionko aktywniejszego i zdrowszego codziennego dnia, będzie rozkwitać i owocować! 

Kolejne Wyzwanie rozpoczniemy we wrześniu, aby w ulepszonej wersji siebie przywitać Nowy Rok – gorąco zapraszamy!

Pamiętajmy, że „w życiu największą wypłatę dostaniesz za… pracę nad samym sobą” 

Grupa Marsz Po Zdrowie :)facebook