Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17

Wspieramy akcję Caritasu Tornister. Przyłącz się i Ty!

Caritas Archidiecezji Poznańskiej rozpoczęła VI edycję akcji „Tornister pełen uśmiechów”. W tym roku chcemy przekazać dzieciom z ubogich rodzin w archidiecezji poznańskiej ponad 1900 sztuk nowych szkolnych plecaków wraz
z wyposażeniem. Akcja ma na celu stworzenie dzieciom z ubogich środowisk warunków do godnego funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Nie chcemy, aby uboższe dzieci czuły się gorsze na samym starcie roku szkolnego.


Dlatego zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie akcji i przekazanie:


- darowizny finansowej na zakup plecaków;


Wzorem lat ubiegłych, kierujemy serdeczną prośbę do wszystkich osób, które chciałaby wesprzeć akcję. Prosimy o wpłatę 50, 30 lub choćby 5 złotych, za które wspólnie z Państwem zakupimy i wyposażymy plecaki. Każda osoba, która zdecyduje się na wpłatę lub zakup plecaka stanie się Darczyńcą dla oczekującego pomocy dziecka.


Można kupić plecak teraz!


http://aukcjecaritas.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=17&order=bcd


lub wpłacić dowolną kwotę na stronie: http://www.caritaspoznan.pl/darowizna.php


lub/i


- darowizny rzeczowej w postaci plecaków;


lub/i


- przekazanie plecaków do odsprzedaży w cenie producenta (Caritas poznańska posiada własną platformę charytatywną www.aukcjecaritas.pl, poprzez którą możemy pozyskiwać darowizny na cele statutowe. Zakupione od Państwa plecaki w dobrej cenie, zostaną wystawione na aukcjach internetowych).


Niezależnie od powyżej prośby kierujemy do Państwa apel o rozsyłanie, w miarę możliwości, informacji o naszej akcji  poprzez Państwa wewnętrzną pocztę mailową, zamieszczenie na Facebooku lub na stronie internetowej. Każda osoba, która zdecyduje się na wpłatę/zakup plecaka stanie się w ten sposób Darczyńcą dla oczekującego pomocy dziecka.


W zamian proponujemy Państwu:  1. Tytuł partnera akcji,

  2. Umieszczenie logotypu Państwa firmy oraz tytułu Partnera akcji w materiałach informacyjnych dotyczących akcji na stronie Caritas lub na stronie aukcji internetowych www.auckcjecariitas.pl i na Facebooku.

  3. Umieszczenie logotypu i tytułu Partnera akcji w podziękowaniach po zakończeniu akcji na stronie internetowej i Facebooku Caritas Archidiecezji Poznanskiej.


Do akcji dołączyła firma Selgros sp. z o.o.


Akcja trwa do 5 sierpnia br.facebook