Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17

Pomysł na aktywny prezent!

Zaskocz swoich najbliższych - na specjalne uroczystości typu święta, urodziny, imieniny, rocznica małżeństwa podaruj im szczęście i zdrowie w prezencie!

 Aby Ci pomóc - proponujemy:
- prawidłowe kije do Nordic Walking
- profesjonalne szkolenia prawidłowej techniki Nordic Walking,
- zajęcia regularne w grupach prowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów i trenerów (Nordic Walking, Zdrowy Kręgosłup, Kształtowanie Sylwetki, Spalanie Obwodowe)
- treningi personalne, bądź rehabilitacyjne (również w domu u obdarowanej osoby)
Jako doskonały prezent polecamy:

Szkolenia prawidłowej techniki marszu
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów Nordic Walking oraz Fizjoterapeutów. Czas trwania zajęć: 1,5h. Wypożyczenie kijów na zajęcia bez dodatkowych kosztów.
Podczas szkolenia przekazywane są wszystkie niezbędne informacje na temat prawidłowej techniki marszu oraz prowadzone są przeróżne ćwiczenia techniczne uczące odpowiedniego posługiwania się kijami. Dzięki temu marsze z kijami przyniosą nam sporo korzyści zdrowotno - treningowych jak i ustrzeżemy się przed urazami.

Cennik szkoleń i zajęć dostępny na stronie: kliknijMiesięczny karnet na zajęcia grupowe 
(dla osób po szkoleniu prawidłowej techniki marszu u wykwalifikowanego instruktora)
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów Nordic Walking oraz Fizjoterapeutów. Wypożyczenie kija na zajęcia bez dodatkowych kosztów.
Istnieje możliwość uczestnictwa w grupie o zróżnicowanej intensywności- od grupy rehabilitacyjnej, przez rekreacyjną po sportową. Każde zajęcia urozmaicone są w poradami rehabilitacyjnymi, dietetycznymi, oraz podstaw dbania o własną figurę. Ponadto prowadzimy również przeróżne ciekawe gry i zabawy integracyjno - sprawnościowe, czy ćwiczenia siłowe, Pilates i zdrowy kręgosłup, które sprawią iż każde wyjście jest wyjątkowe i niezapomniane.

Cennik zajęć dostępny na stronie: kliknij


Profesjonalne kije do Nordic Walking


Model SX- to kij aluminiowy, jednoczęściowy, lekki. Jest to podstawowy model stałej długości. Model posiada gumową rękojeść o ergonomicznym kształcie z systemem regulacji długości rękawiczki za pomocą kostki blokującej. Rękawiczka wykonana jest z miękkiego i wytrzymałego materiału wzmacniana w miejscach narażonych na przetarcia. Użyty materiał nie powoduje otarć skóry. Rękawiczka posiada regulacje wielkości na rzep . Model wyposażony jest w widiowe groty o walcowym kształcie oraz komplet talerzyków i wzmacnianych nakładek gumowych na twardą nawierzchnie.
Koszt: 99 zł

Model Gabel X-1.3 - bardzo lekki, karbonowy kij o stałej długości (dostępny w rozmiarach od 100 cm do 130 cm) z wypinaną rękawiczką. Dedykowany dla osób początkujących, średnio zaawansowanych jak również zaawansowanych. Parametry techniczne: kolor niebieski, materiał: Carbon 30%, rękojeść: korkowa, rączka z systemem NCS (wypinana rękawiczka), widia karbidowa
Koszt: 169 zł

A wszystko to w formie eleganckiego, imiennego vouchera:


W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt przez formularz: kliknij
lub telefonicznie: Marcin 881 213 509, Helena 603 728 243


facebook