Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17

Mistrzostwa Polski w Barlinku oraz drugi etap Korony Wielkopolski w Roźnowicach za nami!

Wielkie słowa uznania należą się dla całej naszej drużyny. Pomimo przyjazdu czołowych zawodników z całej Polski oraz wymagających sędziów na trasie udało nam się wywalczyć rewelacyjne miejsca, zachowując wyśmienitą technikę marszu. Stąd też olbrzymie gratulacje za zielona kartę, którą otrzymało jedyne trzy osoby w tym


Arleta Kruszka!


Dodatkowo dziękujemy za wspaniałą reprezentację i gratulujemy doskonałych czasów:


MP Barlinek
Henryce Owczarek- 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Dominice Skowrońskiej- 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 10 km
Edwardowi Tomczyk- 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Tomaszowi Wujek - 3 miejsce w swojej kategorii nspr na dystansie 5km
Joli Cholewka- 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km

KW Rożnowice
Henryce Owczarek- 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Mieczysławowi Andrzejewskiemu- 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km oraz 4 w kategorii OPEN!
Tomasza Wujek- 1 miejsce w kategorii nspr na dystansie 5km
Edwarda Tomczyk- 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Miłosza Sura- 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Pawłowi Mrozińskiemu- 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 10km
Jadwidze Balachowskiej- 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Markowi Chłodnickiemu- 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 10km
Arlecie Kruszka- 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 10km
Jarkowi Szulc- 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 10km
Asi Rochatka- 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Joli Cholewka- 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Sandrze Pawlickiej- 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Kasi Habel- 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Małgosi Kaczmarek - 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Zygmuntowi Sypioł- 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 5km
Krzysztofowi Fot- 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 10km

oraz reszcie drużyny, którzy równie nie szczędzili sił i z których jesteśmy niezwykle dumni: Danusi Postek, Agacie Chęcińskiej, Marzenie Stankowskiej, Wiktorii Kensowskiej- Mathei, Małgorzacie Kuszmir- Mądra, Grażynie Sowińskiej, Iwonie Wisniewskiej, Bogusławie Andrzejewskiej, Krystynie Waligórskiej- Wowszczak, Janinie Radziejowskiej, Iwonie Jędrzejewskiej, Krysi Wawrzyniak, Marioli Szulc, Ani Siwek, Danusi Bukowskiej, Lidce Pęksa, Stanisławowi Zawisła, Błażejowi Wojnarowskiemu.

Galeria zdjęć z imprezy naszej grupy: kliknij 



facebook