Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17

Marsz Po Zdrowie drugą najlepszą drużyną w Wielkopolsce 2017!! :)

Z lekkim, wiosennym opóźnieniem składamy olbrzymie podziękowania całej drużynie za finałowe starty w Olandii podczas Mistrzostw Wielkopolski. Byliście niesamowici, Wasze serce, Wasze zaangażowanie, walka do końca oraz świetna zabawa pokazały, że pomimo gorszej pogody 18 marzec był jednym ze słoneczniejszych dni w marcu :)


Wielkie słowa uznania za wspaniałe wyniki dla:
Edward Tomczyk- 1 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Miłosz Sura- 1 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Tomasz Wujek- 1 miejsce w kategorii nspr na dystansie 6,2km
Henryka Owczarek- 2 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Ania Adamek Bober- 2 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Piotr Orywał- 2 miejsce w kategorii wiekowej oraz 2 miejsce OPEN na dystansie 6,2km
Jan Stanisławski- 2 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Mateusz Orywał- 2 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Jolanta Cholewka- 3 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Katarzyna Habel- 4 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Bogusław Ratuś- 3 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Błażej Wojanrowski- 3 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Czesław Bober- 3 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Asia Rochatka- 4 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Małgosia Angielczyk- 4 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Małgosia Kaczmarek Kanold- 6 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Dariusz Ignasiak- 6 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 6,2km
Dominika Skowrońska- 1 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 11,8km
Paweł Mroziński- 1 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 11,8km
Jarosław Szulc- 2 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 11,8km
Arleta Kruszka- 3 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 11,8km
Stanisław Zawisła- 4 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 11,8km
Danusia Postek- 6 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 11,8km
Sylwia Seide- 1m miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 11,8km biegu przełajowego
Zuzanna Nowacka- 3 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 11,8km biegu przełajowego
Michał Prył- 5m miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 11,8km biegu przełajowego


oraz reszcie drużyny, dzięki którym udało nam się prawie dogonić Pilskich Mołosników Nordic Walking: Grażyna Kietrys, Marzena Stankowska, Agnieszka Świtalstka, Marek Fiałkowski, Janina Radziejowska, Eugeniusz Prył, Marta Szczepańska, Jolanta Chojnacka, Wiktoria Kensowska Mathei, Marianna Pawlak, Danuta Marcisz, Krystyna Waligówska- Wowczak, Aleksandra Orywał, Julia Andrzejewska, Krystyna Wawrzyniak, Iwona Wiśniewska,
Ola Owczarek, Anna Siwek, Lidka Pęksa, Bogusława Andrzejewska, Joanna Nowacka, Ewa Wojnarowska, Danusia Bukowska, Mariola Szulc, Anna Wujek, Beata Tobiasz dziękujemy! :)


Ponieważ był to już finał Korony Wielkopolski równie wielkie gratulacje należą się osobom, które wywalczyły czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej i tak wielkie słowa uznania dla:


Rodziny Orywał- za zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji rodzinnej! :)
Arlety Kruszka i Stanisława Zawisła za zdobycie tytułu najsprawniejszej osoby w Koronie Wielkopolski!


Dystans około 5km Nordic Walking:
Tomek Wujek- 1 miejsce w kategorii nspr
Edward Tomczyk- 1 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Miłosz Sura- 1 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Henryka Owczarek- 1 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Bogusław Ratuś- 1 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Jan Stanisławski-2 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Jolanta Cholewka- 2 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Sandra Pawlicka- 2 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Aldona Molińska- 3 miejsce w kategorii nspr
Jadwiga Balachowska- 4 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Asia Rochatka- 4 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Michał Szulc- 4 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Mieczysław Andrzejewski- 4 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Błażej Wojnarowski- 4 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Stanisław Zawisła- 6 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Ania Adamek Bober- 7 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Marzena Stankowska- 8 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Wiktoria Kensowska- 10 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Grażyna Kietrys- 10 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Janina Radziejowska- 10 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej


dystans Nordic Walking ok 10km:
Dominika Skowrońska- 1 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Paweł Mroziński- 2 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Arleta Kruszka- 4 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Krzysztof Fot- 4 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Danusia Postek- 5 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej
Marek Chłodnicki- 5 miejsce w kategorii w swojej kategorii wiekowej


Wszyscy jesteście wielcy i z Wami każda impreza, nawet w najpochmurniejszy dzień jest zawsze udana! :)

Galeria zdjęć naszej drużyny- kliknij 



facebook