Zostań instruktorem Nordic Walking
Wyprawa po zdrowie
Pomysł na prezent
Filmy instruktażowe
Korona Wielkopolski 2016/17

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w Poznaniu już za nami :)

To był niesamowity czas, wspaniała pogoda (delikatny minusik), wspaniała atmosfera uczestników oraz wspólne ognisko i kiełbaski przy Leśniczówce Marcelin. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za walkę na trudnej i zmrożonej trasie oraz gratulacje dla naszej drużyny za wielką mobilizację, wspaniałe wyniki oraz zajęcie 3 oraz 6tego miejsca wśród najlepszych drużyn w Wielkopolsce! :)


Wielkie brawa oraz podziękowania dla:


Dominika Skowrońska- 1 miejsce na 10km w swojej kategorii wiekowej


Bogusław Ratuś- 1 miejsce na 5km w swojej kategorii wiekowej


Edward Tomczyk- 1 miejsce na 5km w swojej kategorii wiekowej


Tomasz Wujek- 1 miejsce na 5km w kategorii nspr


Miłosz Sura- 1 miejsce na 5km w swojej kategorii wiekowej

Aldona Molińska- 2 miejsce na 5km w kategorii nspr 


Piotr Orywał- 2 miejsce na 5km w swojej kategorii wiekowej oraz 2 miejsce OPEN!


Paweł Mroziński- 2 miejsce na 10km w swojej kategorii wiekowej


Jan Stanisławski- 2 miejsce na 5km w swojej kategorii wiekowej


Henryka Owczarek- 2 miejsce na 5km w swojej kategorii wiekowej


Asia Rochatka- 3 miejsce na 5km w swojej kategorii wiekowej


Jola Cholewka- 3 miejsce na 5km w swojej kategorii wiekowej


Krzysztof Fot- 3 miejsce na 10km w swojej kategorii wiekowej


Arleta Kruszka- 4 miejsce na 10km w swojej kategorii wiekowej


Jarosław Szulc- 5 miejsce na 10km w swojej kategorii wiekowej


Danusia Postek- 5 miejsce na 10km w swojej kategorii wiekowej


Michała Szulc- 5 miejsce na 5km w swojej kategorii wiekowej


oraz za czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych oraz bardzo ważne punkty dla drużyny w walce o tytuł najlepszej w Wielkopolsce należą się również dla:


Grażyna Kietrys, Małgorzata Kuszmir- Mądra, Wiktoria Kensowska Mathei, Marzena Stankowska, Iwona Wisniewska, Ewa Kóska, Janina Radziejewska, Anna Wujek, Agata Chęcińska, Aleksandy Orywał, Renata Szymyślik- Konewka, Ola Owczarek, Maria Homan, Danusia Bukowska, Krystyna Wawrzyniak, Asia Świątek, Asia Nawrot, Stanisław Zawisła, Błażej Wojnarowski, Paweł Kocur.


Dziękujemy za tak wspaniałą reprezentację :)


- Wasi trenerzy :) 

Galeria zdjęć naszej drużyny- kliknij 



facebook